Da, si mie mi se pare ca merge foarte bine. Imi doresc sa realizez si un cuier cu acest concept. Am lasat la uscat restul de crengute intr-o debara, le voi aduce la temperatura din atelier pentru 2 saptamani si o sa ma apuc. Lemnul era putin umed cand am facut-o fiind luat de afara si prelucrat si a lucrat putin, se poate vedea la imbinare. E lemn recuperat. Multumesc de apreciere.
Bucuresti, Sector 5
Interesantă combinația lemnului prelucrat cu cel neprelucrat!
Autentifica-te pentru a raspundeSibiu, Sibiu
Da, si mie mi se pare ca merge foarte bine. Imi doresc sa realizez si un cuier cu acest concept. Am lasat la uscat restul de crengute intr-o debara, le voi aduce la temperatura din atelier pentru 2 saptamani si o sa ma apuc. Lemnul era putin umed cand am facut-o fiind luat de afara si prelucrat si a lucrat putin, se poate vedea la imbinare. E lemn recuperat.
Multumesc de apreciere.